Haber Arşivi / 2017-2018 EĞİTİM YILI YENİ SINIF LİSTELERİ


 

GÖKKUŞAĞI SINIFI

    VELİNİN
SIRA NO ADI SOYADI CİNSİYETİ ADI SOYADI
1 AYTÜRK PAZARCI ERKEK PERÇİN PAZARCI
2 BULUT ÇELİKTAŞ ERKEK VELİ ÇELİKTAŞ
3 ÇAĞAN BAŞDİNÇ ERKEK HATİCE BAŞDİNÇ
4 DENİZ ÖGE BULUT KIZ F.DERYA BULUT
5 İDİL YILMAZ KIZ YELİZ YILMAZ
6 KAĞAN ÜNLÜ ERKEK DÖNAY ÜNLÜ
7 KAYRA KUZEY ŞİMŞEK ERKEK OYA ŞİMŞEK
8 MEHMET ARAS TOSMUR ERKEK NİLGÜN TOSMUR
9 MEHMET ÇINAR BİRER ERKEK ZERRİN BİRER
10 ÖMER KAAN EKİNCİ ERKEK MİRAY EKİNCİ
11 RÜZGAR EGE KIRLI ERKEK BURAK KIRLI
12 ŞEVVAL KELEŞ KIZ OĞUZ KELEŞ
13 TOPRAK KOÇ ERKEK AYSUN HASİBE KOÇ
14 YAMAN KOÇAK ERKEK NALAN KOÇAK
15 ZEYNEP DURU KORKMAZ KIZ FİLİZ KORKMAZ
16 ZEYNEP ELA GELEŞ KIZ ÇİĞDEM YALÇIN GELEŞ
17 EYLÜL NEVA KARAKAŞ KIZ NECLA KARAKAŞ
18 SERHAT SATAR ERKEK SERDAR SATAR
19 Yağmur Nevra TORUN Kız TUĞBA TORUN
       
  SINIF ÖĞRETMENLERİ    
  GAMZE KÜÇÜK -BİLGÜL ÖYAR  

 MERCAN SINIFI 

    VELİNİN
SIRA NO ADI SOYADI CİNSİYETİ ADI SOYADI
1 Berat Mustafa BOSUT Erkek Dilek BOSUT
2 Yiğit Kağan TAŞOĞLU Erkek Hacer TAŞOĞLU
3 Mira KARA Kız Fahriye Aytolu KARA
4 Yalın ÜNLÜKAPLAN Erkek Yüksel ÜNLÜKAPLAN
5 Asya ERGÜL Kız Feray ERGÜL
6 Mehmet Ata GÖREN Erkek Vinil GÖREN
7 Oğuz Kayhan ALTINTOP Erkek Zeynep ALTINTOP
8 Muhammet Faruk AKILLIOĞLU Erkek Kübra AKILLIOĞLU
9 Mustafa Utku BABAOĞLAN Erkek Fatma BABAOĞLAN
10 Beren TUTUŞ Kız Eren TUTUŞ
11 Emre Rüzgar KİBRİTÇİ Erkek Sadiye KİBRİTÇİ
12 Öykü SARIAKÇALI Kız Nuriye SARIAKÇALI
13 Zeynep Ece ÖZDEMİR Kız Nurşah ÖZDEMİR
14 Umay VURAN  Kız Medine VURAN
15 Defne ATEŞ Kız Fatoş Bulut ATEŞ
       
  SINIF ÖĞRETMENLERİ    
  SEVAL ÇAPAR- YASİME GÜLTOP  

DENİZ YILDIZI SINIFI 

    VELİNİN
SIRA NO ADI SOYADI CİNSİYETİ ADI SOYADI
1 Defne Bade ŞAHİN Kız Öznur ŞAHİN
2 Derin ÖZDOĞAN Kız Fethiye ÖZDOĞAN
3 Güneş GÜNDEŞLİOĞLU Kız Özlem GÜNDEŞLİOĞLU
4 Doğa GÜNDEŞLİOĞLU Kız Özlem GÜNDEŞLİOĞLU
5 Zehra  FARSAK Kız Narin FARSAK
6 Ada Deniz YILMAZ Kız Deniz YILMAZ
7 Mehmet Yağız MUTLU Erkek Gülçin MUTLU
8 Dağhan ÜTÜK Erkek Seher ÖZER ÜTÜK
9 Ufuk TAN DOĞAN Erkek Hilal DOĞAN
10 Eymen BİKİT Erkek Fatma BİKİT
11 Yiğit YILDIRIM Erkek Ayça YILDIRIM
12 Canberk ACAR Erkek Zehra ACAR
13 Mehmet Görkem KIR Erkek Şenay POLAT KIR
14 Hadi Alparslan HATUNOĞLU Erkek Havva HATUNOĞLU
15 Çınar SEÇEN Erkek Elif SEÇEN
16 Yağız ERDİNÇ Erkek Tuba ERDİNÇ
17 Derya Duru ORTAÇ Kız Emine Aygül ORTAÇ
       
  SINIF ÖĞRETMENLERİ    
  GÖNENÇ ÖZANDAÇ-HATİCE KAPLAN

 İNCİ SINIFI 

    VELİNİN
SIRA NO ADI SOYADI CİNSİYETİ ADI SOYADI
1 Tuana YAŞAR Kız Seda ARKAN YAŞAR
2 Naz KARA Kız Arzu KARA
3 Ecesu SATAR Kız Gül SATAR
4 Sare DENİZ Kız Miray Özer DENİZ
5 Duru YILDIRIM Kız Esen YILDIRIM
6 Mina KAMA Kız Mehmet KAMA
7 Toprak KIRIK Erkek Özgecan TAŞTAN KIRIK
8 Mete SEÇKİN Erkek Neslihan SEÇKİN
9 Atabay HASHIMOV Erkek Maya HASHIMOV
10 Selçuk Efe ŞAHİN Erkek Sevinç ŞAHİN
11 Ali Çağan ÖZSÜRMELİ Erkek Ayşe Gözde ÖZSÜRMELİ
12 Kürşat BÜYÜKKURT Erkek Selim BÜYÜKKURT
13 Abdullah Kağan BÜLBÜL Erkek Uğur BÜLBÜL
14 Metehan ÇOŞKUN Erkek Azize ÇOŞKUN
15 Poyraz ÇALIŞKAN Erkek Yeşim ÇALIŞKAN
16 Enes BULUT Erkek Sevda BULUT
17 Ege Atlas DEMİREZ Erkek Dilara DEMİREZ
       
  SINIF ÖĞRETMENLERİ    
  ÖZGÜL FARSAK-GÜLSEREN TÜRKİLİ  

 TOPRAK SINIFI 

    VELİNİN
SIRA NO ADI SOYADI CİNSİYETİ ADI SOYADI
1 AHMET YİĞİT TÜRK ERKEK FİLİZ TÜRK
2 CUMALİ MERT CESUR ERKEK İLKNUR CESUR
3 DEFNE DURU YAZGAN KIZ RAMAZAN YAZGAN
4 ELİF DEFNE ESEN KIZ YAŞAR ESEN
5 FIRAT ÇOBANKAYA ERKEK AYŞE ÇOBANKAYA
6 KAAN DORUK GÜLER ERKEK HAMİYET GÜLER
7 MESUT BORA ÖZEL ERKEK BAYRAM ÖZEL
8 MUSTAFA BİLGE CANLI ERKEK MUSTAFA CANLI
9 NEVA BERK KIZ NEVAL AKÇA BERK
10 NİL KARADAŞ KIZ NAZİFE KARADAŞ
11 SELİN ECE YİĞİT KIZ ARZU YİĞİT
12 Furkan DENGİZ Erkek Esra DENGİZ
13 Umut ÖZDEN Erkek Zehra ÖZDEN
14 İdil YÜREĞİR Kız ÖZGE YÜREĞİR
15 Selim Sina KARABULUT Erkek AHMET KARABULUT
       
  SINIF ÖĞRETMENLERİ    
  GÜLŞAH YILDIZ-YASEMİN ŞAHBAZ

 GÜNEŞ SINIFI

    VELİNİN
SIRA NO ADI SOYADI CİNSİYETİ ADI SOYADI
1 Duru DUMAN Kız Eda DUMAN
2 Şebnem EKİNCİ Kız Sibel EKİNCİ
3 Neval AYDIN Kız Sibel AYDIN
4 İpek GÜNEYLİ Kız Aslıhan GÜNEYLİ
5 İdil ZENGİN Kız Sevinç TUTUŞ
6 Nurgül ASLAN Kız Hanife ASLAN
7 Betül ASLAN Kız Hanife ASLAN
8 Aktuğ ABDULVAHİTOĞLU Erkek Aslı ABDULVAHİTOĞLU
9 Faruk Övünç TÜRKER Erkek Tuba TÜRKER
10 Çağan KESER Erkek Ahmet KESER
11 Mert Kaan MERTOĞLU Erkek Tüba MERTOĞLU
12 Rüzgar KARA Erkek Selma KARA
13 Emir SARIDOĞAN Erkek Emel SARIDOĞAN
14 Eymen Yağız BOYBEYİ Erkek Sami BOYBEYİ
15 Ege Atlas DEMİREZ Erkek Selçuk DEMİREZ
16 Hasan Utku ARIKAN Erkek Gülsüm ARIKAN
       
  SINIF ÖĞRETMENLERİ    
  ELİF TAŞ-GİZEM SILA MUTTEPE  


 BAŞAK SINIFI
    VELİNİN
SIRA NO ADI SOYADI CİNSİYETİ ADI SOYADI
1 ARDA DOĞUKAN ORAL ERKEK PINAR ÖZCAN ORAL
2 ÇAĞLA ALAGEYİK KIZ FATMA ALAGEYİK
3 İREM SU BOĞA KIZ ESMERAY KÜLEY BOĞA
4 ÖZGE BEREN GAMLIBAŞ KIZ RAİFE GAMLIBAŞ
5 YUSUF ALP ÖZER ERKEK YUSUF ÖZER
6 İBRAHİM FIRAT TUNÇ ERKEK ERDAL TUNÇ
7 GÖKÇE BOZOK KIZ SABİHA SEZGİN BOZOK
8 ATLAS DİKEL                                                                  ERKEK SUAT DİKEL
9 AYAZ ÖNEL ERKEK EREN ÖNEL
10 CEMRE  BOĞA KIZ DUYGU BOĞA
11 FATİH EMİR KAHRAMAN ERKEK ESMA KAHRAMAN
12 KAAN ÖDEMİŞ ERKEK ÜLKÜ ÖDEMİŞ
13 SELİN ALARA ERGİŞİ KIZ NEJLA ERGİŞİ
14 TUĞRA POYRAZ ERKEK PINAR POYRAZ
15 Deniz Onat YÜREĞİR Erkek ÖZGE YÜREĞİR
16 Elvin Ela AKTAŞ Kız Melike AKTAŞ
17 EYMEN DULDA ERKEK HAVVA DULDA
       
  SINIF ÖĞRETMENLERİ    
  NAZİFE CAN--NESRİN ÇIKRIKÇI  

 

 KAR TANESİ SINIFI
    VELİNİN
SIRA NO ADI SOYADI CİNSİYETİ ADI SOYADI
1 ADEN KADRİYE YILDIRMAZ KIZ ŞENGÜL YILDIRMAZ
2 AHMET VELİ AKÇALI ERKEK MUSTAFA AKÇALI
3 ALTAN BATUR ERKEK EDA BATUR
4 ARİN ERTAN EROL ERKEK MUZAFFER EROL
5 BARIŞ YERLİKAYA ERKEK ESEF ERCÜMENT YERLİKAYA
6 BORA GÖK ERKEK AŞKIN GÖK
7 EFE ENES BİLGİN ERKEK CEVAT BİLGİN
8 EKİN KEÇELİ KIZ ZAFER KEÇELİ
9 ELA NAZ AŞŞIK KIZ M.MUSTAFA AŞŞIK
10 İDİL ELA AVCI KIZ MUTLU AVCI
11 İKRA AKYOL KIZ M.EMİN AKYOL
12 MEHMET EMİN ÇETİN ERKEK SELDA ÇETİN
13 NEHİR ÜNAL KIZ HAVVA ESİN ÜNAL
14 ÖMER REŞİT GÖK ERKEK SONAY GÖK
15 TUĞRA KARABIYIK ERKEK ŞENAY KARABIYIK
16 YİĞİT SIRIŞ ERKEK BUKET SIRIŞ
17 YUSUF DENİZ FETTAHLIOĞU ERKEK PINAR FETTAHLIOĞLU
18 ZEYNEP DURU ANDIRIN KIZ AYŞEGÜL ANDIRIN
19 ZEYNEP SATAR KIZ SERDAR SATAR
       
  SINIF ÖĞRETMENLERİ    
  SELCAN AKÇALI-CANAN YAPÇA  

 

ÇINAR SINIFI
    VELİNİN
SIRA NO ADI SOYADI CİNSİYETİ ADI SOYADI
1 ALİ EMİR AKBAŞ ERKEK EBRU AKBAŞ
2 ERDEM YANDIM ERKEK NESİM YANDIM
3 İNCİ ARIYÜREK KIZ SEDEFGÜL ARIYÜREK
4 MEHMET SAMİ ULUSOY ERKEK FATMA ULUSOY
5 SUDE GÜZEL KIZ EVŞEN GÜZEL
6 YUSUF FEYZAN TOK ERKEK MURAT TOK
7 ZEYNEP EMERCE KIZ AZADE SARI
8 ÇINAR USLUOĞLU ERKEK BEDİ USLUOĞLU
9 ASLI EKER KIZ SELİM EKER
10 Erdem KAHRAMAN Erkek Rana Öztekin KAHRAMAN
11 Muhammet Kayra ÇÖRTEN Erkek Özlem ÇÖRTEN
12 Tibet ÖZKAN Erkek Aslhan ÖZKAN
13 Defne BATAR Kız Züleyha BATAR
14 Yiğit Efe ÇAĞLIK Erkek Elif ÇAĞLIK
15 DEFNE KÖSE KIZ MUKADDES KÖSE
16 MUSTAFA GÖKHAN AKAR ERKEK ALİ AKAR
       
  SINIF ÖĞRETMENLERİ    
  TUĞBA BALKAN-ŞERİFE DEMİR